תכנון פיננסי - כיצד לחסוך בהוצאות

רוצה לחסוך זמן והוצאות? להיות מוגן מפני תביעות משפטיות?

חברות וארגונים מנסים כל הזמן לצמצם הוצאות, בלי לשים לב שסכומי כסף לא מבוטלים נופלים בין הכיסאות. מדוע זה קורה? בגלל חוסר התאמה של הפקדות המעסיק להסכמי ההעסקה, תשלום עמלות גבוהות כמעסיק עבור ביטוח לאובדן כושר עבודה לעובדים, חוסר התאמה בין תוכניות הפנסיוניות לצרכי העסק המשתנים, הפקדות והתנהלות ע"פ דיני עבודה וגם עמלות ניהול גבוהות ומגוונות בגין ניהול כספי נוסטרו של החברה. אז איך אפשר לחסוך בהוצאת?

תכנון פיננסי למעסיק – מקסימום תמורה להשקעה שלך!

גמלה מעמידה לרשותך את שירות תכנון הפיננסי למעסיק – ליווי חודשי קבוע, שמעניק פתרון מקצועי משולב לצרכים הפיננסיים והמשפטיים השוטפים של העסק:

תכנון פיננסי אישי – מתכנן פיננסי יתאים לצרכיך את תכנית החיסכון הפנסיוני, תוך בדיקה וניתוח של המסלולים השונים. לאחר תפירת חליפה פנסיונית המותאמת למידותיך, יתבצע מכרז בין הגופים השונים כדי להשיג את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך ועבור עובדיך. מכיוון שצרכי העסק וכללי המשחק במגרש הביטוח הפנסיוני כל הזמן משתנים, נהיה עבורך עם היד על הדופק כדי לוודא שהחיסכון הפנסיוני עדיין משרת את מטרותיך ונשפר את תנאיך ככל הניתן, כל הזמן. בנוסף, נוודא כי הכספים מועברים כהלכה לתוכניות הפנסיוניות באמצעות סוכן הביטוח/מנהל הסדר.

בקרה על מוצרי בריאות וסיעוד – במסגרת שירותי הבקרה למעסיק באפשרותך ליהנות ממענה שוטף לסוגיות חשובות כגון: באילו מקרים הביטוח מכסה? בנוסף, נבדוק אפשרות לחסוך עבורך בעלויות באמצעות איתור כפל ביטוחים ושיפור התנאים בביטוחים הקיימים, ע"י עריכת מכרזים בין חברות הביטוח השונות. נעניק לך גם ליווי בסוגיות ספציפיות, בהן יש צורך בליווי של גורם מקצועי.

שירות של מענה על סוגיות בדיני עבודה – עולם דיני העבודה הסבוך והדינאמי מקשה לעיתים על המעסיקים למלא אחר כל הוראות החוק והסכמי העבודה השונים. למה להיות חשופים לתביעות אפשריות? במסגרת שירותי התכנון הפיננסי למעסיק של גמלה, גורם מטעמינו יבצע בדיקת הסכמים ויספק ליווי שוטף בסוגיות דיני העבודה השונות. חשוב לזכור: ליווי שוטף בדיני עבודה חוסך זמן יקר על התדיינויות והוצאות משפטיות רבות!

תכנון פיננסי למעסיק: ליווי שוטף לאורך כל ימות השנה

הסביבה העסקית משתנה? מחפש איש מקצוע שיתפקד כיד ימינך? הליווי השוטף של גמלה מאפשר לנו להיות כל הזמן עם היד על הדופק – ולך להתפנות בראש שקט לעיסוקך השונים. במסגרת שירותי התכנון הפיננסי למעסיק נבצע בין היתר בדיקות רנדומאליות עם העובדים, על מנת לוודא שהכול מתנהל כשורה עם העמלות והכיסויים הביטוחים.

מה צריך לעשות כדי לחסוך זמן והוצאות?
לקבוע פגישה ללא התחייבות עוד היום, ולקבל תמורה מלאה על ההשקעה שלך.

 
 
 
חדשות
ברוכים הבאים לאתר גמלה שירותי יעוץ פנסיוני.
אתם מוזמנים לקבל מידע באתר אודות ...
[לידיעה המלאה]
''למה לשלם כשאפשר בחינם?'' 03-2011
התפרסם מאמר של מנכ"ל המשרד "יעוץ פנסיוני, למה לשלם כשאפשר בחינם?" לצפייה יש ...
[לידיעה המלאה]
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
[לידיעה המלאה]
 

תכנון פיננסי פרישה שירותי תכנון פיננסי לקוחותינו ממליצים הזמנת פגישת תכנון פיננסי