ייעוץ פנסיוני למעסיק

ייעוץ פנסיוני למעסיק – דע את זכויות עובדיך

אחת ההוצאות הגדולות של כל מעסיק, אם לא הגדולה מכולן, היא משכורות והטבות סוציאליות לעובדים. בתוך אותן הטבות סוציאליות נכללות גם הפרשות לחיסכון הפנסיוני של העובד, להן השלכות משמעותיות הן לעובד והן לעסק עצמו. מבחינת העובד, התאמת תכנית פנסיונית לצרכיו באמצעות ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי יכולה לחסוך כספים רבים עד גיל הפרישה. ומה המשמעות מבחינתך, המעסיק?

מעבר לחיסכון הכספי, ידוע גם כי רווחת העובד היא אחד השיקולים המרכזיים המביאים להעדפת מקום עבודה אחד על משנהו. הכרות עם זכויות העובדים תסייע לך להתאים להם את התכנית הפנסיונית הטובה ביותר ולהעלות את שביעות רצונם.

הצטרפות לתכנית הפנסיונית: זו לא גזירה משמיים!

אין חולק על חשיבות התאמת התכנית הפנסיונית לצרכי העובד: הגיל, רמת ההכנסה והסיכון ועוד – כל אלו הינם גורמים משמעותיים בבחירת תכנית מותאמת אישית. החשיבות של בחירת התכנית מקבלת ביטוי בחוק, המאפשר לחוסך לבחור בעצמו את המסלול הרצוי. בפועל, מעסיקים רבים מתקשרים עם ספק אחד שבונה מסלול אחיד לכל העובדים. העובדים מצדם אינם מודעים לזכותם לבחור תכנית (וגם אם היו מודעים לא בהכרח היו להם הכלים לבחור בעצמם) – וכך, מבלי שידעו, הם מצטרפים לתכנית שהרבה פעמים אינה תואמת את הצרכים שלהם. איך אפשר לשנות את המצב באמצעות ייעוץ פנסיוני למעסיק?

ייעוץ פנסיוני למעסיק – שומרים על האינטרסים שלכם

ייעוץ פנסיוני הפך לאופציה המועדפת של חברות רבות, בשל היכולת לקבל שירותי ייעוץ אובייקטיבים לחלוטין בהשוואה לסוכן הביטוח או המשווק הפנסיוני. יתרון נוסף של ייעוץ פנסיוני למעסיק הוא ביכולת להתאים לכל עובד תכנית שתפורה לפי צרכיו – לשם כך קיימים כיום סימולאטורים מתקדמים המשכללים את כל נתוני העובד לכדי תכנית אחת. בשל העובדה ששוק הפנסיה הינו מורכב ומתאפיין בשינויים תכופים, שירותי ייעוץ פנסיוני כוללים לרוב פגישות תקופתיות עם העובד. בפגישות אלו מתבצעת בדיקה מחודשת של התאמת התכנית לצרכי העובד, תוך ביצוע שינויים כאשר הם נדרשים.

ייעוץ פנסיוני בהתאמה אישית – האם זה משתלם לי?

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי למעסיק המותאם לצרכי העובד, לא רק שאינו פוגע במעסיק, אלא אף מיטיב עמו: פעם אחת כאשר בכוחו של יועץ מנוסה להשיג תעריפים מוזלים לתכניות השונות, מעצם העובדה שהוא מייצג לקוחות רבים וכוח הקנייה שלו גדול יותר. פעם שנייה מעצם הדאגה לעובדים: אתם כמעסיקים שומרים כאמור על האינטרסים שלכם כמקום עבודה שווה לעבוד בו.

 

 
 
 
חדשות
ברוכים הבאים לאתר גמלה שירותי יעוץ פנסיוני.
אתם מוזמנים לקבל מידע באתר אודות ...
[לידיעה המלאה]
''למה לשלם כשאפשר בחינם?'' 03-2011
התפרסם מאמר של מנכ"ל המשרד "יעוץ פנסיוני, למה לשלם כשאפשר בחינם?" לצפייה יש ...
[לידיעה המלאה]
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
[לידיעה המלאה]
 

תכנון פיננסי פרישה שירותי תכנון פיננסי לקוחותינו ממליצים הזמנת פגישת תכנון פיננסי