גמלה פמילי אופיס

כל אדם שראה רופא בחייו יודע כי תרופה שרשם רופא אחד, עלולה לגרום לתופעות לוואי בשילוב עם תרופה שניתנה ע"י רופא אחר. הבעיה הייתה נמנעת לו רק איש מקצוע אחד היה רואה את מכלול הצרכים שלכם. גם כאשר מדובר בניהול נכסי המשפחה, אנו המשקיעים מטופלים ע"י אנשי מקצוע רבים: פקידים בבנק, יועצי השקעות, סוכני ביטוח, יועצי נדל"ן ועוד. האם מישהו מהם מנהל עבורכם את כל הנכסים ומסוגל לראות את התמונה הגדולה?
חדש בגמלה! שירות גמלה
Family Office לניהול כל הנכסים במקום אחד, לצורך מקסום ההון וחיסכון בזמן.

מהו שירות גמלה Family Office?

אינטגרציה של כל נכסי המשפחה במקום אחד, ע"י אנשי מקצוע בלתי תלויים שנמצאים עבורכם באופן שוטף עם היד על הדופק. קבלת ייעוץ מתמשך מגורם בלתי תלוי מאפשרת לכם לדעת שכל ההחלטות מתקבלות בראש ובראשונה בהתאם לצרכים שלכם, ללא שיקולים זרים. במסגרת השירות מופק מידי חודש דו"ח ביצועים מרכז עם תשואות ונכסים פעילים, שיספק לכם שליטה מלאה על המתרחש. אחת לרבעון מתקיימת פגישה פרונטאלית בה מוצגים כל הנתונים.

מה כולל השירות?

  • ייצוג מול הבנקים בארץ ובחו"ל – פנייה לשורה של מוסדות בנקאיים לצורך השגת התנאים הטובים ביותר על עמלות וריביות של חסכונות. ככל שהיקף החיסכון רחב יותר, שיפור תנאי החיסכון מייצר גידול משמעותי ברווח. השירות כולל גם חידוש הטבות פיננסיות.
  • ייעוץ ביטוחי – בדיקת מידת ההתאמה של הביטוחים השונים לצרכים שלכם, כגון ביטוחי בריאות וסיעוד. במסגרת התאמת הביטוח לצורך, נוודא שאינכם משלמים שלא לצורך פעמיים על אותו כיסוי ביטוחי (כפל ביטוחים).
  • ייעוץ פנסיוני בלתי תלוייועץ פנסיוני מנוסה יאפשר לכם להוציא יותר מהחיסכון הפנסיוני שלכם, ולנהל אותו בצורה נכונה בעת הפרישה מהעבודה.
  • ייעוץ השקעות – יעוץ בבחירת מוצרי  השקעות ונכסי נדל"ן בהתאם  לצורך ולמדיניות ההשקעה הרצויה.

פמילי אופיס – למי זה מיועד?

שרות ה Family Office סיפק במקור מענה לבעלי הון אמידים במיוחד, שנכסיהם נאמדים בשווי של מספר מיליוני  דולר ומעלה. לאור הצלחתו הכבירה, אנחנו בגמלה החלטנו להנגיש אותו לכל משפחה שהיקף נכסיה מסתכם ב 1 מיליון דולר ומעלה (כולל החסכונות הפנסיוניים).

רוצה לקבל תמורה מלאה על השקעתך, בלי כאבי ראש וטרחה?
לקביעת פגישת ייעוץ –
לחץ כאן

 
 
 
חדשות
ברוכים הבאים לאתר גמלה שירותי יעוץ פנסיוני.
אתם מוזמנים לקבל מידע באתר אודות ...
[לידיעה המלאה]
''למה לשלם כשאפשר בחינם?'' 03-2011
התפרסם מאמר של מנכ"ל המשרד "יעוץ פנסיוני, למה לשלם כשאפשר בחינם?" לצפייה יש ...
[לידיעה המלאה]
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
[לידיעה המלאה]
 

תכנון פיננסי פרישה שירותי תכנון פיננסי לקוחותינו ממליצים הזמנת פגישת תכנון פיננסי