תכנון פיננסי למעסיק

לא צריך להיות יועץ ארגוני כדי לדעת עד כמה שביעות הרצון של העובד משפיעה על נאמנותו ומגדילה את התפוקה שלו. אז נכון, ימי גיבוש וכיף יכולים לתרום ליצירת הווי והעלאת המורל בקרב העובדים. כבודם של כלים אלו במקומם מונח – אך אין כמו דאגה לרווחה הכלכלית של העובד כדי ליצור מחויבות אמיתית. החדשות הטובות: היכולת של העובד שלכם להוציא מהמשכורת שלו יותר אינה כרוכה בהעלאת השכר, ולו באגורה שחוקה. אז איך עושים את זה?  ייעוץ פנסיוני למעסיק!

הדברים שלא מספרים לך על החיסכון הפנסיוני

99% מהעסקים בישראל הם קטנים ובינוניים – וברובם העובדים משלמים מידי חודש ביוקר על חיסכון פנסיוני שאינו מתאים לצרכים שלהם. מדוע זה קורה? בתוך יער המוצרים שמציפים את שוק החיסכון הפנסיוני קל מאוד ללכת לאיבוד.

תכנון פיננסי אישי: הכסף שלך שווה יותר!

ככל שהחברה גדולה ועובדיה מאוגדים, כך הם זוכים להטבות רבות יותר בכל התחומים: מחופשים מאורגנים לוועדי עובדים ועד להטבות בחיסכון הפנסיוני. ההבדל בין השניים הוא תהומי, כיוון שלעומת חיסכון של מאות שקלים על שי לחג או חופשה – החיסכון בתכניות הפנסיוניות יכול להצטבר לעשרות ומאות אלפי שקלים עד גיל פרישה. והנה עוד חדשות טובות למעסיק: גם העובדים בארגונים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מתנאים אטרקטיביים בחיסכון הפנסיוני.

מה הסוד? תכנון פיננסי למעסיק - פנה אל מנהל הסדר או מתכנן פיננסי המייצג מעסיקים רבים, ולכן בעזרת כוח המיקוח הרב ביכולתו להשיג עבור עובדיכם תנאים משופרים דוגמת דמי ניהול מופחתים.

תכנון פיננסי בשירות העובדים

הפתרון לבעיות שהוזכרו לעיל מסתכם בשתי מילים: תכנון פיננסי. מדוע? מתוקף הרישיון המוענק למתכנן הפיננסי, הוא מחויב לספק שירות נטול פניות שבו צרכי הארגון – ורק הם, מביאים לבחירת התכנית המתאימה. ליווי חודשי של המתכנן הפיננסי יאפשר לעובדיך להצטרף לתכניות המתאימות ביותר עבורם.

תכנון פיננסי בגמלה: דואגים לעובדים שלך

אנחנו בגמלה תכנון פיננסי מציעים שירות ליווי מתמשכים למעסיקים, במסגרתם נבצע מכרז עמלות, שיאפשר לעובדיך לקבל תמורה מלאה עבור החיסכון הפנסיוני – במינימום הוצאה על דמי ניהול. הליווי החודשי של גמלה כולל בין היתר הדרכות חודשיות ומתן מענה על שאלות לאנשי מחלקת השכר ומשאבי האנוש.

רוצה לאפשר לעובדים לקבל יותר וליהנות מפירות השקעתך?
לקביעת פגישת תכנון פיננסי למעסיק – לחץ כאן

 
 
 
חדשות
ברוכים הבאים לאתר גמלה שירותי יעוץ פנסיוני.
אתם מוזמנים לקבל מידע באתר אודות ...
[לידיעה המלאה]
''למה לשלם כשאפשר בחינם?'' 03-2011
התפרסם מאמר של מנכ"ל המשרד "יעוץ פנסיוני, למה לשלם כשאפשר בחינם?" לצפייה יש ...
[לידיעה המלאה]
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
[לידיעה המלאה]
 

תכנון פיננסי פרישה שירותי תכנון פיננסי לקוחותינו ממליצים הזמנת פגישת תכנון פיננסי