המלצות


הראל פרימק
09/2012

ארז שלום, רציתי להודות לך על הייעוץ הפיננסי שנתת למשפחתי ולי. הייעוץ היה מועיל, ממוקד, מקצועי, אובייקטיבי, מאורגן, מובן היטב ומתומחר באופן סביר.כתוצאה מהייעוץ הורדתי משמעותית את דמי הניהול שאני משלם על החסכונות שלי - דבר שחוסך לי אלפי ש"ח בשנה.
אני מודה לך מאוד, וממליץ לחברי ולאחרים להיעזר בשירותך.
בברכה,
הראל פרימק

עמית רוף, הייטקיסט
08/2012

ארז הצליח בתוך זמן קצר לחסוך לי כ 80000₪ באמצעות שינוי פוליסות ביטוח מנהלים, ערך השוואה כמותית של שלוש פוליסות שהיו ברשותי בעבר והמליץ על הטובה מבינהן. כמו כן ייעץ לי (ועדיין מייעץ) כיצד להתנהל אל מול חברת הביטוח וסוכנת הביטוח כדי לפתוח מחדש ביטוח מנהלים שכבר נסגר ובכך חסך לי התנהלות משפטית ארוכה ויקרה. עבודה מקצועית וזריזה. ממליץ בחום.

יובל בן חורין
11/2012

קיימתי ייעוץ ב"גמלה" ואני שמח להמליץ על כך בחום.

ארז בן-חורין ביצע עבורי בירור וייעוץ מקיף עבור כל חסכונותי הפנסיוניים והמליץ על מספר פעולות שבעזרתן ניתן לחסוך סכומי כסף משמעותיים. קיבלתי הסברים מקיפים במקצועיות, ענייניות וסבלנות, וגם בהמשך - במהלך ביצוע השינויים בתיק הפנסיוני לפי ההמלצות - ארז היה זמין לענות לכל שאלותי.

בנוסף,
ארז נתן המלצות לגבי אופן חלוקת ההשקעות והאפשרויות השונות העומדות בפני, תוך מבט רחב וכולל על הרכב תיק ההשקעות והחסכונות והתאמתו לצרכי האישיים ולגישתי. גם לאחר סיום הייעוץ, ארז היה זמין ואדיב בכל פניה ואף עזר לי בהשגת דמי ניהול נמוכים בבתי השקעות שהייתי מעוניין לעבור אליהם.

אני שמח להמליץ על ארז כאיש מקצוע מנוסה וכיועץ ענייני, נעים וסבלני אשר דואג לאינטרסים של לקוחותיו והינו זמין ונכון לעזור בכל אשר נדרש.

יובל בן-חורין, פתח תקווה

בני מאירי, הייטקיסט
05/2012

לכל המעוניין,
 
פגשתי את ארז בעקבות הרצאה שנתן בנושא הביטוח הפנסיוני. ארז סייע לי לרכז את קרנות ההשתלמות וקופות הגמל השונות ולהוריד את דמי הניהול באופן משמעותי, דבר שיחסוך סכום נכבד לעתיד.
ארז מאד מקצועי וסבלני. תחושתי היא שניתן לפנות אליו בכל עת והוא יחזור במהירות עם תשובות מקצעיות והמלצות אובייקטיביות ויעילות. כל אלה גרמו לי ליהנות מהאינטראקציה עם ארז ולסמוך בצורה מלאה על ניתוחיו והמלצותיו. אני ממליץ בחום.
 
בברכה,

בני מאירי

יובל גרונאו, יזם בתחום ההייטק, בוגר תלפיות

03/2011

I would like to introduce you to a new service that has saved me hundreds of thousands of NIS and may be relevant to you too.

 

A few months ago I decided to take a thorough look at what's happening with my retirement savings (pension fund, managers' insurance and kranot hishtalmut).

This was after many years of neglecting this area and blindly following the advice of my trusted pension agent.

 

I found out that the fees I was paying (dmei nihul) were outrageously high (in some cases up to 1.5%) and that the savings and insurance products did not actually suit my personal needs.

 

In fact, I learned that the free advice I got from my pension agent was indeed very expensive as he did not sweat to get me the lowest fees, but rather maximize his commissions.

 

After I decided to take things into my own hands, I met Erez Ben Horin, CEO of Gimla Pension  Services, who is an experienced pension consultant . Erez gave me an  assessment of my retirement savings portfolio and helped me cut the fees significantly and optimize the savings and insurance products to my needs.

This is projected to increase my savings at retirement by about 350,000 NIS.

 

Gimla offers employees a service that is totally geared towards optimizing the savings portfolio of the employee and does not receive any commission from any pension fund, insurance company or investment house.

 

You can set a first meeting with Erez for free in order to evaluate the service that Gimla is offering.

 

 Regards,

 Yuval Gronau

Talpiot VII


אורי ענבר - הייטק
11 ספטמבר 2011


לכל מאן דבעי,

הנדון: המלצה על שרות יעוץ פיננסי שניתן ע"י ארז בן חורין, מנכ"ל גמלה

הכל התחיל עם ערימה גדולה, גדולה של מכתבים. שעתיים וחצי לאחר מכן הייתה ערימה גדולה של מעטפות מתחת לשולחן וקלסר מסודר עם כל הדוחות העדכניים של כל הקרנות שלי. כדי להבין את זה צריך לחזור עשר שנים אחורה. במהלך העשור האחרון עבדתי בשש חברות שונות, שבכל אחת מהן פתחו עבורי סט חדש של השילוש הלא קדוש: קרן פנסיה/ביטוח מנהלים/קרן השתלמות. אם נצרף את ההיסטוריה הזו זה לחוסר הבנה שלי בתחום וליכולת הדחקה מפותחת, נבין למה ביני לבין ארז נערמה חבילה אין סופית של מכתבים (לא פתוחים) מהקרנות השונות. מה שלא מובן לי עד היום זה איך הוא הצליח לסדר את הכל כל כך מהר. כבר הרגשתי הקלה – מישהו הצליח להתמודד עם הר המכתבים הזה, שתמיד העיק עלי.

שבוע מאוחר יותר ארז מתקשר לבשר לי שהאנליזה שלו הסתיימה. בפגישה השנייה שלנו היו מעט מאוד ניירות, אבל הפליאה שלי רק הלכה וגברה. מהניתוח שארז ביצע בתיק הקרנות שלי הוא הגיע למסקנה שניתן לחסוך מעל 650,000 ₪, אם נשווה את מה שאקבל בגיל פרישה על פי התוכניות הקיימות בהשוואה לתוכנית שהוא מציע. זה לא סכום שאני יכול לתפוס. גם אם הערכות של ארז טועות בעשרים או אפילו שלושים אחוזים, אני מרגיש שהרווחתי המון.
חזרתי הביתה ואמרתי לאשתי שהיום הרווחנו 650,000 ₪, זה הרגיש כמו לזכות בפיס. 

כששאלתי אותו איך הוא עושה מין קסם שכזה, הוא הראה לי שאני משלם דמי ניהול גבוהים בכל אחת ואחת מהקרנות שלי. ארז הצליח לאחד את רוב הקרנות לחברה אחת ולקבל מהם דמי ניהול נמוכים ביותר מפי שתיים מאלו ששילמתי. מעבר לכך הוא הציע שורה של שינויים, שהשורה התחתונה שלהם היא רווח יותר גבוהה עבורי.

ארז היה סובלני בצורה יוצאת דופן, לחוסר ההבנה שלי וענה באהדה, גם בפעם השלישית ששאלתי את אותה השאלה. אבל מעבר להסברים ארז ליווה אותי בכל התהליך של יישום ההמלצות שלו. חלק היה מאוד פשוט ואילו חלק כלל הערכה מחדש של התוכנית, מכוון שסוכן הביטוח הציע תוכנית חלופית (אחרי שנתיים שבהן הסוכן לא עשה דבר עם התיק שלי, פתאום יש לו תוכנית, אחרי שארז נכנס לעניינים). בנוסף, אני מרגיש נוח לשלוח לארז כל עדכון, ולדעת שיש מישהו מקצועי, שמסתכל על הדברים מהזוית שלי.   


בכבוד רב,
אורי ענבר

המלצת מעסיק - האגודה הישראלית למתן הלוואות ללא ריבית
21/09/2011
קישור לדף ההמלצה

לכל המעוניין,

ההכרות שלי עם ארז הייתה בהרצאה שהעביר לחשבי שכר.
ארז העביר את המידע בצורה כזו שמאוד התרשמתי ממנו ולכן הזמנתי אותו לאגודה הישראלית להלוואות על מנת שיתן לעובדים שלנו כיוון בקשר לעתידם הפנסיוני.
ארז הרבה בהסברתו מקצועיות לשמה, הוא הנחה כל אחד ואחד מעובדי האגודה ונתן להם את הכיוון לעתיד.
ההתנהלות ביניהם היתה שקטה ומובנת ואף השקיע בהם זמן מעבר למצופה, וההרגשה היתה שיש לזה ערך מוסף.
ולבסוף, ארז נתן לכל אחד מהעובדים סיכום בכתב על כדאיות מה לעשות בגיל הפרישה.

אני ממליצה בחום ומודה לו מקרב לב

כהן יונה, מנכ"לית
האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית IFLA

רפי שטרנאו, מהנדס ימי, חברת תה"ל מהנדסים
05/2011

לחברת "גמלה" הגעתי דרך אתר באינטרנט המתמחה בהכוונת אנשים אל מומחים במקצועם.
"גמלה" נתנה לי שירות מקצועי, יעיל והוגן לגבי הבעיה שהפניתי אליה.
"גמלה" גם  עשתה מאמץ כן ובאה לקראתי בשכר הטרחה שבקשה, וגם על כך תודה.

ד"ר סילביו זילברמן
‏יום חמישי 30 יוני 2011

לכל המעוניין

הנדון: מכתב המלצה – "גמלה - תכנון פיננסי"

פניתי לארז בן חורין בהמלצת מכר, לאחר שהבנתי שכל נושא הביטוחים הפנסיוניים של אינם מטופלים כראוי.
התברר לי שברוב המקרים היעוץ הפנסיוני (שקיבלתי מסוכני ביטוח מטעם המעסיק) מוטים ומייצגים בעיקר את האינטרסים שרוצות לקדם חברות הביטוח. אינטרסים אלו בדרך כלל לא חופפים את האינטרס של המבוטח.
ארז התגלה כבקי מאד ובעל ניסיון רב בתחום הביטוח הפנסיוני. הוא בדק את כל מרכיבי הביטוח שלי, ידע להצביע על מקומות בהם העמלות ששילמתי היו גבוהות מהמקובל בשוק, זיהה כפילויות ביטוחיות בתחום ביטוח אובדן כושר עבודה, והציע לי מסלולים שיגדילו את גובה החיסכון שלי במידה משמעותית.
במישור האישי, ארז הוא אדם נעים הליכות, ישיר והוגן. אני ממליץ על שירותיו בחום.


בברכה,
ד"ר סילביו זילברמן
http://il.linkedin.com/in/silviuzilberman


ד"ר משה שורץ

01/07/2011

המלצה על ארז בן חורין  וחברת גמלה

ארז בן חורין ייעץ לי ולבת זוגי ועזר לנו להבין את מצבנו הביטוחי והפנסיוני.
הוא נתן לנו ייעוץ לעריכת שינויים בתיק, שמשמעותם גם חסכון רב בכסף וגם שיפור המצב הביטוחי שלנו. בנוסף, לאחר מתן הייעוץ ארז ליווה אותנו בתהליך עריכת השינויים מול הגורמים המבטחים ועזר לנו להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורנו.
לארז יש ידע רב בעבודה מול הגורמים הפנסיוניים השונים במשק כמו גם במוצרים השונים והוא נתן לנו שירות אישי ומקצועי כאחד.

ד"ר משה שורץ

ד"ר איתי ארד
קישור לדף ההמלצה

27/08/2011


לכל מאן דבעי,
ברצוני להמליץ בחום על שירות התכנון הפיננסי של ארז בן חורין.
אשתי ואני הגענו אל ארז דרך המלצה של חברים. החל מהקשר הראשוני ארז נהג בצורה מאוד מקצועית,
אדיבה, גמישה והוגנת. לאחר מפגש ראשוני, חינמי, בו הוא הסביר לנו (בסבלנות ראויה לציון!) מושגים
בסיסיים בעולם הפנסיה, וקיבלנו תמונה כללית של המצב הפנסיוני שלנו, נפגשנו פגישה שניה ליעוץ עצמו.
ארז בחן בבחינה מדוקדקת של התיקים שלנו, והציע לנו מספר אפשרויות שימקסמו את החיסכון הפנסיוני וההגנה הביטוחית. הצגת האפשרויות נעשתה בצורה מקצועית ביותר, באמצעות תוכנה גראפית שאיפשרה לנו להבין בקלות את ההבדלים בין המסלולים השונים. התוצאה היתה הגדלה ניכרת של סכום הפנסיה, והתאמה טובה של מסלול ביטוחי עבורנו.
ברצוני להוסיף שבמהלך כל ההתקשרות עם ארז, הוא היה מאוד זמין גם טלפונית וגם באי-מייל, מה שהפך
את תהליך היעוץ לנוח ביותר.
בברכה,
ד"ר איתי ארד.

 
 
 
חדשות
ברוכים הבאים לאתר גמלה שירותי יעוץ פנסיוני.
אתם מוזמנים לקבל מידע באתר אודות ...
[לידיעה המלאה]
''למה לשלם כשאפשר בחינם?'' 03-2011
התפרסם מאמר של מנכ"ל המשרד "יעוץ פנסיוני, למה לשלם כשאפשר בחינם?" לצפייה יש ...
[לידיעה המלאה]
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
תגובתו של מנכ''ל המשרד במגזין עדיף 04-2011
[לידיעה המלאה]
 

תכנון פיננסי פרישה שירותי תכנון פיננסי לקוחותינו ממליצים הזמנת פגישת תכנון פיננסי